Faq (Frequently Asked Questions) v1.03

 

Co mogę zrobić aby uzyskać dostęp do konta bez limitu downloadu?

 • Istnieją dwie możliwości uzyskania takiego konta. Pierwszym z nich jest aktywne, przez dłuższy okres czasu dzielenie się tapetami, wygaszaczami, dzwonkami i filmami (ewentualnie poradnikami własnego autorstwa) w serwisie. Administrator to zauważy i przydzieli ci takie konto.
 • Innym sposobem, znacznie szybszym, jest finansowe wsparcie serwisu. Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje, jak wykonać przelew, w jakiej kwocie oraz na jakie konto.
  Oba z nich dają konto z takimi samymi, nielimitowanymi, uprawnieniami!

Jakie limity istnieją na stronie?

 • Obecnie każdy użytkownik może pobrać dziennie: nieskończenie wiele tapet, nieskończenie wiele wygaszaczy, 10 dzwonków, 3 filmy, 3 programy oraz 3 flashe. Jeśli chodzi o artykuły i teksty to nie ma żadnych limitacji!
  Przyczyną limitów w serwisie jest przekraczanie transferu miesięcznego. Wszsytkie datki pomogą w rozwoju witryny!

Nie mogę się zalogować. Co może być przyczyną?

 • Sprawdź czy poprawnie wpisujesz login i hasło. Uwaga wielkość liter ma znaczenie, więc wpisuj dane dokładnie tak jak przy rejestracji...

Po kliknięciu na link aktywacyjny wyskakuje komunikat: Konto nie zostało aktywowane! Co zrobiłem źle?

 • Najprawdopodobniej twój program pocztowy przekrecił link aktywacyjny. Aby temu zaradzić skopiuj cały link i wklej go w okno przeglądarki. Możliwe jest także, że nie aktywowałeś konta w odpowiednim czasie i system automatycznie je usunął. W takim przypadku spróbuj zarejestrować się ponownie.

Zarejestrowałem się. Minęły 24 godziny, a e-mail z linkiem aktywacyjnym nie przyszedł. Co zrobić?

 • Najprawdopodobniej wynikła jakaś awaria serwera. Odczekaj min. 48 godzin od rejestracji i spróbuj zarejestrować się ponownie... Konta, które nie zostały aktywowane w ciągu 48godzin, są automatycznie usuwane z systemu...

Podczas rejestraji wyskakuje mi komunikat: Już się rejestrowałeś! Co z tym zrobić bo nie mogę się zarejestrować?

 • Jeśli zakładałeś już wcześniej konto w serwisie i nie aktywowałeś go jeszcze (nie otrzymałeś linka aktywacyjnego), to poczekaj 2 dni od rejestracji, a będziesz mógł zarejestrować się ponownie.

Podczas logowania wyskakuje mi komunikat: Error 403. Masz bana! O co chodzi?

 • Jeśli masz taki komunikat, to oznacza, że złamałeś regulamin i próbowałeś korzystać z więcej niż jednego konta (nawet na jednym komputerze). Jak już pisałem w regulaminie, jest to ban pernamentny, więc nie będzie ściągany. Jedyną możliwością na przywrócenie konta do stanu funkcjonalności jest przejœcie na konto nielimitowane. Takie konto można uzyskać wspierając finansowo nasz serwis. Tym samym uzyskasz dostęp bez ograniczeń do strony...Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje, jak wykonać przelew oraz na jakie konto.

Plik wymaga hasła. Gdzie je moge znalezć?

 • Jeśli plik jest zabezpieczony hasłem, to jest ono podane w dziale, skąd plik został ściągnięty...

Zrobiłem wszystko według instrukcji, ale funkcja XXX (któraś ze wskazówek na stronie) mi nie działa?

 • Sprawdź jeszcze raz czy na pewno wykonujesz wszystko zgodnie z instrukcją i w odpowiedniej kolejności. WSZYSTKIE porady zawarte na tej stronie działają na 100% gdyż były testowane na motoroli v300. Jeśli jednak dalej coś ci nie działa, zajrzyj na http://www.matrax.net/forum i tam poszukaj odpowiedzi, a w przypadku gdy twój problem nie był jeszcze rozpatrywany zapytaj użytkowników forum, a oni na pewno ci pomogą...

Zmnieniałem w telefonie, a teraz nie moge wejść w profile dzwonków?

 • Usun plik mytone_db z katalogu '/a/mobile/audio/'. Jeśli to nie pomoze to wgraj kilknaście dzwonków i powtórz tą czynność.

 

 

 

 

 

Wesprzyj nas!

Nawigacja

 Ustaw stronę jako startowÂą   Dodaj do ulubionych   Wyślij mi maila

 

Informacje

Zalecana rozdzielczość: 1024x768 lub wyższa
Mozilla Firefox 1.5
32 bit colors

Do poprawnego wyświetlania strony wymagany jest plugin Flash dostępny tu

 

 

website downtime tracking